Конденсатор электролитический 47uF 63V 8x12 LOW ESR HY TE
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 13631
2,60 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Тип диэлектрика | Оксид алюминия |
| Номинальная Емкость | 47 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номинальное Напряжение | 63 V |
| Рабочая температура | -40°C ... +105°C |
| Срок службы при Tmax | 4000 часов |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 63 В |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.




