Конденсатор електролітичний HE 10uF 450V 10*17 105C 4000 [Long Life]
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13641
11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна Ємність | 10 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна Напруга | 450 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 4000 годин |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 10 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴


![Конденсатор електролітичний HE 10uF 450V 10*17 105C 4000 [Long Life]](https://images.prom.ua/1597380006_w640_h640_kondensator-elektrolitichnij-he.jpg)
![Конденсатор електролітичний HE 10uF 450V 10*17 105C 4000 [Long Life]](https://images.prom.ua/1597380006_kondensator-elektrolitichnij-he.jpg)
