Конденсатор електролітичний 47uF 400V 16x26mm LOW ESR HY
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13507
39,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний 47 мкФ 400 В 16x26 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 26 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 16 мм |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39,60 ₴




