Конденсатор електролітичний 470 мкФ 200 В 22x36 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 22 мм |
| Номінальна робоча напруга | 200 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 470 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55,40 ₴




