Конденсатор електролітичний 22uF 450V 16x25mm 105C 5000Hr CL [Long Life]
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13506
24,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Конденсатор електролітичний 22 мкФ 450 В 16x25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 16 мм |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 22 мкФ |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,20 ₴


![Конденсатор електролітичний 22uF 450V 16x25mm 105C 5000Hr CL [Long Life]](https://images.prom.ua/1597380006_w640_h640_kondensator-elektrolitichnij-22uf.jpg)
![Конденсатор електролітичний 22uF 450V 16x25mm 105C 5000Hr CL [Long Life]](https://images.prom.ua/1597380006_kondensator-elektrolitichnij-22uf.jpg)
