Конденсатор електролітичний 10000uF 50V 30x50mm RUOFEI
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13587
123,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна Ємність | 10000 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна Напруга | 50 V |
| Робоча температура | -25°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 2000 годин |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 10000 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,20 ₴




