| Серія реле | 16F(T91) |
| Тип реле | Електромагнітне |
| Кількість полюсів | 1 |
| Тип контактів | SPDT Перемикання |
| Тип харчування | AC |
| Напругою. управління номінальна | 220 V |
| Навантаження конактов I max | 30 А |
| Макс. напр. комутації AC | 250 V |
| Макс. напр. комутації DC | 30 V |
| Їв. спосіб монтажу | Пайка в отвори Ножова клема |
| Робоча температура | -40°C ... +70°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 30 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 30 В |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135,50 ₴




