Лампа LED 32 з збільшувальним склом 230Vac 50Hz
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 90 см |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Наявність підсвічування | True |
| Кратність збільшення | 3 |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Форм-фактор | Лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010,20 ₴





