Конденсатор електролітичний CT 470uF 63V 13x22 105C Ultra Low ESR
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12689
10,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Элекролитический конденсатор 470 мкФ 63 В 13 X 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 13 мм |
| Номінальна робоча напруга | 63 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 63 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,60 ₴




