Конденсатор електролітичний 100uF 100V 10x17mm LOW ESR 105C HY TE
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13205
5,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Элекролитический конденсатор 100 мкФ 100 В 10 X 17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип ємності | Постійна |
| Діаметр | 10 мм |
| Номінальна робоча напруга | 100 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Ємність конденсатору | 100 мкФ |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,70 ₴




