Силове реле JQX-60F 60A 1C coil 12VDC
| Тип реле | Електромагнітне |
| Кількість полюсів | 1 |
| Тип контактів | SPDT Перемикання |
| Тип харчування | DC |
| Напругою. управління номінальна | 12 V |
| Навантаження конактов I max | 60 А |
| Макс. напр. комутації AC | 250 V |
| Макс. напр. комутації DC | 30 V |
| Їв. спосіб монтажу | Кріплення гвинтом |
| Хутро. спосіб монтажу | Кріплення гвинтом |
| Робоча температура | -40°C ... +70°C |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Основні атрибути | |
| Мінімальна температура довкілля | -40 град. |
| Максимальна температура довкілля | 70 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369,60 ₴




