Конденсатор електролітичний TR 2.2 uF 50V 5*11 105C
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 12645
0,90 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна Ємність | 2.2 uF |
| Допуск | ±20 % |
| Номінальна Напруга | 50 V |
| Робоча температура | -40°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 1000 годин |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Діаметр корпусу | 5 мм |
| Відхилення діаметра | ±0.5 мм |
| Висота корпусу | 11 мм |
| Відхилення висоти | ±1.5 мм |
| Крок висновків | 2 мм |
| Відхилення кроку | ±0.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Ємність конденсатору | 2.2 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




