| Серія реле | 115F |
| Тип реле | Електромагнітне |
| Кількість полюсів | 2 |
| Тип контактів | DPDT Перемикання |
| Тип харчування | DC |
| Напругою. управління номінальна | 5 V |
| Навантаження конактов I max | 8 А |
| Макс. напр. комутації AC | 250 V |
| Макс. напр. комутації DC | 30 V |
| Опір обмотки | 62.5 Ом |
| Їв. спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Робоча температура | -40°C ... +70°C |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 30 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | П'ять |
| Номінальний струм | 8.0 |
| Основні атрибути | |
| Кількість перемикачів контактів | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,70 ₴




