LDO регулятори напруги 200mA 2.5 V Hi PSRR
Технічні характеристики
| Корпус | SOT-23-5 |
| Спосіб монтажу | SMD/SMT |
| Упаковка | Reel |
| Потужність розсіювання при 25°C | 0.56 Вт |
| Серія | TPS79325 |
| Вага виробу | 0.0158 мг |
| Висота | 1.15 мм |
| Довжина | 2.9 мм |
| Ширина | 1.6 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча напруга | 2.5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мікросхеми | Стабілізатор напруги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,80 ₴




