Транзистор биолярный BC857C SOT23 PNP 45В 0.1 A
- Більше 10 од.
- Код: 11775
1,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Структура | PNP |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Макс. напруга колектор-база | -50 V |
| Макс. напруга колектор-емітер | -45 V |
| Макс. напруга емітер-база | -5 V |
| Макс. постійний струм колектора | -0.1 А |
| Потужність розсіювання | 0.2 Вт |
| Гранична частота (Ft) | 100 МГц |
| Коефіцієнт передачі струму (діапазон) | 420 - 800 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип біполярного транзистора | P-N-P |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 45 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 0.1 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,30 ₴




