Степлер-скобострел механічний для скоб 4-14мм
Topex 41E905
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Ширина скоби | 11 мм |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна ширина скоби | 11.3 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 4 мм |
| Максимальна ширина скоби | 11.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270,60 ₴




