Варистор MOV05D181K
- Більше 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 10514
1,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металлоксидный варистор MOV05D181K
| Серія (діаметр диска) | 5 мм |
| Робоча напруга (змінну) | 115 V |
| Робоча напруга (постійне) | 150 V |
| Класифікаційне напруга (при струмі 1 мА) | 180 V |
| Похибка напруги | ±10% |
| Максимальна напруга (8/20 us) | 320 V |
| Максимальний струм (8/20 us) | 5 А |
| Потужність, що розсіюється | 0.1 Вт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип резистора | Варистор |
| Тип монтажу | Під пайку |
| Форма корпусу | Дискова |
| Діаметр | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,80 ₴




